Pravěkfest

Pravěkfest VI

6. – 8. 10. 2017

Pravěkfest FINAL 3 ,lR

Další ročník benefičního DIY festivalu proběhne 6., 7. a 8. října 2017. Každým rokem se díky vaší přízni o něco zvětšíme, šestý Pravěkfest se rozrostl do tří dnů a dvou stagí! Na té hlavní/kapelní, zvané přiléhavě „Šachta na mrtvoly“ zažijete každý večer lehce žánrově odlišnou hudbu, ale se společným extrémním jmenovatelem a s DIY či jinak anti-mainstreamovou myšlenkou. Na jednom festivalu se tak potkají kapely, jež hrály alternativu ještě za minulé normalizace, ale i současní kulturní válečníci proti gentrifikaci! Pátek bude doomový a blackový, sobota ve víru hardcoru, punku, crustu, grindu i gore, neděle pak bude patřit experimentům a alternativě. Vedle toho pojede poprvé freetekno, respektive free everything stage „Jihadi John“, o jejíž chod se postarají naši přátelé Olgoj Chorchoj Sound System a The Prostory Revival! To vše ve skvělém, otevřeném a atmosferickém prostředí pražské Eternie/Underdogs!

http://www.pravek.eu/

http://praveknoisesection.blogspot.cz/

The 6th annual benefit DIY festival Pravěkfest will be held from the 6th to the 8th of October 2017! Every year we get a little bit bigger, all thanks to your interest – this time 3 days and 2 stages! On the band stage, you will experience many different genres each day, but all connected with the element of extreme music, and all sharing DIY/anti-mainstream principles. Friday is dedicated to doom and black metal, Saturday belongs to hardcore, punk, crust, grind and even gore, and on Sunday we finally move to an experintmental and alternative sound. The Freetekno stage will be located parallel to the band one, and will be managed by our friends Olgoj Chorchoj Sound System and The Prostory Revival! You can enjoy all of this in the huge and atmospheric Eternia/Underdogs club, led by great people that love the music you do too!

Bands/ Djs:

Victims of Classwar (DE) – black metal/crust

Hure (DE) – harsh noise-electro-powerviolence

Máma Bubo – new wave/alternative
NOLL IQ (SWE)-fastcore-powermangel

Discure (AUT) – blackened hardcore/crust
FCKN BSTRDS! (NL) – extreme noise show – conceptual on stage S&M violence
Škoda 120 – grindcore/fastcore
OR – noise rock

Del_F64.0 (DE) – antigenitalistic clarinetspeedcore
6MAS – crust as fuck
Amoclen – grindcore
Drén – harsh noise
Pray For Death – crust/death metal
LEZOK – unorthodox black metal
Menstrual Soup – grindcore

Levák Bob – speed/hardcore/violence
Yamabushi – new wave/alternative/industrial
Bambulkyně Dobrudružstvá – chrocht’n’roll pissover
Plague Called Humanity – EBM hardcore
USNU? – harsh noise/rock’n’roll

Memero – breakcore (DE)
Lhostejnost – drone doom
Ejakulující Kokos – hawai cococore/demented gore grind

DJane Aisling – ebm, darkwave, deathrock, post-punk…
The Prostory Revival – acid experimental

Kabarga – acid/electro experimental

ANTN Crew – acid rave

Olgoj Chorchoj Sound System – Abalkin (live i DJ), Šišoun (DJ), Bullrot (live)

Decorations by Markar

Případný výdělek festu bude opět věnován Food Not Bombs, kteří se postarají též o veganské občerstvení. V prostoru jsme pořádali již několik akcí a skvělý přístup jeho provozovatelů i chápavost publika nás přiměla udržet styl vybírat dobrovolné vstupné, což jsme doposud na festu nedělali. Doporučené vstupné na den bude 150 kč, pokud vytáhneš víc než 3 kila, tak dostáváš pásku na všechny tři dny!
Pravěk je projekt fungující jako nezávislé DIY literární sdružení, které pomáhá mladým autorům vydat jejich díla do světa bez čekání ve frontě a plazení se před komerčními vydavateli. Už svou existencí protestuje proti faktickému omezování možností provozovat nezávisle DIY kulturu.

After covering our costs, donations will be given to Food Not Bombs organization – the admission is voluntary, but we recommend to give 6E per day, after giving 11 E you will be given an armlet for all 3 days!
Pravěk is a project of an independent DIY literary movement that helps mostly young authors with releasing their art without waiting in the line of “unsolicited” writers and without groveling in the front of commercial publishers. DIY or die!

FULL ENG INFO BELOW

Kapely:

„Šachta na mrtvoly“ stage:

Victims of Classwar

V pátek bude zářit roh na čele Luciferově! Black metal a punk – tohle spojení není pro všechny úplně samozřejmostí, třebaže téměř kdykoli se tyhle žánry spojí dohromady, výsledek stojí za to. Victims of Classwar jsou toho už nějakou dobu téměř ukázkovým příkladem. Hudebně je to brutální blekoš s lehce crustovou rytmikou, ovšem jejich srdíčka jsou tvrdě v punku. Loni v zimě odpálili v Underdogu první náš večer extrémní hudby, který jsme tam pořádali, kdo tam byl, ten jistě nezapomněl.

https://victimsofclasswar.bandcamp.com/

Hure

Kurvadopíči jo! Tenhle brutální sonický lis se chystal do Prahy už dlouho, teď to konečně vyšlo, těžko popsat naše nadšení! Dva šílenci s basama omotaní toaleťákama, gafama a kdoví čím ještě, do vás napálí randál někde na pomezí elektronického powerviolence, harsh noise wall prosekané ostrými beaty příliš rychlými na powerelectronics, ale zase příliš rozesíracími na jakýkoliv pokus o techno…prostě unikátní záležitost, ze který vám bude hlava pulzovat ještě měsíc po festu.

https://hure.bandcamp.com/

Máma Bubo

Legendární kapela nové vlny z 80. let, co více dodávat? Snad jen to, že podobně jako mladší subkulturní aktivisté cítí potřeby se vyjádřit k problémům současné kultury i společnosti, i když by místo toho mohla v klidu sosat plody slávy z minulosti. Každé její vystoupení je ostatně svátkem propracované a nekonvenční muziky, kterou zub času ani trochu neohlodal. My každopádně cítíme v kostech něco speciálního, víme, že v improvizacích jsou tihle muzikanti nejspíš nejsilnější :-)

http://bandzone.cz/mamabubo

NOLL IQ

Neuvěřitelně pohodoví týpci ze Švédska, u kterých se nejdřív budete smát, až se budou kolem vás nalití belhat a zkoušet na vás svůj naprosto nepochopitelný skandinávský humor, ale až vylezou na stage, tak vám spadne čelist! Na jednu stranu hrubě punkové a provokativní (příklad z médií: „Nechcete abychom jedli maso, nechcete abychom byli vegetariáni, tak co máme sakra podle vás dělat?!“ a my řekneme: „Chcípněte hlady vy debilové!“), zároveň však precizně technicky provedené, když si uvědomíte, v jakých rychlostech to mládenci hoblují. První zkoušku měli navíc na výročí úmrtí Setha Putnama z Anal Cunt :-)

https://zeroiq.bandcamp.com/

OR

Dlouholetá stálice pražského nezávislého podsvětí, třeba ty koncerty proti rasismu z Crossu – nevíme už z jakého roku – působí, jako by proběhly před 30 lety. Kapela sice zůstává příkladně názorově konzistentní, ale v tvorbě se neustále vyvíjí, na aktuálně nové desce udělala úkrok od dynamického noise rocku více k alternativnímu, což k našemu nedělnímu programu sedí jak boratky na Kájínka. „Zase se potkáme, zametený pod koberce…“

https://ornoise.wordpress.com/

FCKN BSTRDS!

…neboli odpad z Holandska, který si bere svérázným způsobem na paškál místní gentrifikaci a orwelizaci. Zvukově je to samozřejmě příšerný noise zahraný v tak extrémní a vizuálně i fyzicky útočné podobě, že z přemíry podnětů a bolesti pravděpodobně explodujete! Mrkněte na jejich instruktážní videa :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Qw7T9dolkmM

Del_F64.0

Nemocný antigenitalistický pekelný clarinetspeedcore – dvě bohyně z šestisté devadesáté šesté dimenze s cílem skoncovat s genitálním uspořádáním světa! Čekejte mix šílené elektroniky s neuvěřitelně zkreslenými akustickými nástroji, v níž se meze nekladou a při níž vám dušička třicetkrát vysvleče kůži!

http://antigenitalisticrrrriot.tumblr.com

https://soundcloud.com/war-doch-nur-joghurt/del_f640-bloody-chainsaw-whistle-soon-on-tape

Škoda 120

KLÍČKY SOU V ZAPALOVÁNÍ/NAPLNO VOSOLIT SYTIČ/POD KAPOTOU PŘES ČTYŘICET KONÍ/ČTYŘI KVALTY/STAČÍ JEN VOTOČIT/ŠKODA STODVACET!!!!!!!!!! Jeden z hlavních taháků letošního ročníků, takhle zběsilou grindcore jízdu jen tak nezažijete! Těšte se na písničky o tom, jak se lidi vražděj autama! Since 1996!

http://bandzone.cz/skoda120

 

Discure

Extrémní temný hardcore s prvky crustu a grindu z Rakouska už rozhýbal Prahu dvakrát! Na jejich loňský bleskový koncert v Barréčku a na okolnosti, které mu předcházely, si možná ještě vzpomínáte :-) Ale tohle bude v Underdogu, v místě, jež svou geniální akustikou přeje právě podobným žánrům, takže se těště na skok po hlavně do tavící pece s dehtem!

https://discure.bandcamp.com/

6MAS

Morava jak známo rodí ty nejsvéráznější prasopaly, jaký jen z týhle hromady tlejících kostí kdy vylezly! Neutuchající sypačky, souboje (vo)kálů, syrový zvuk…Od poslední desky Rape the Earth! sice už uběhlo pár let, ale kdo ten kotouč někde má, ten ví, jaká z něj pulzuje energie. Ke Škodovce tak dostanete dávku do druhé žíly, respektive kopanec do nastavené druhé tváře! Navíc pamatuje si někdo, kdy byli naposledy v Praze, co?

http://bandzone.cz/6mas

Menstrual Soup

Jedna z nejostřejších a nejbrutálnějších současných českých kapel na extrémní scéně, přesto, nebo právě proto, ji většina subkůůlturních médií naprosto opomíjí. Nedávno navíc posílili o druhou kytaru, basu pak nechali sludgovým kapelám. Někdy v létě jim vyjde konečně i nahrávka na 3-split se Swrabem a Ejakulujícím Kokosem. V podstatě už rodinná záležitost, znáš to, akorát tedy nehážeš polévku do dětí, ale děti do polévky.

http://bandzone.cz/menstrualsoup

LEZOK

Přečti si název kapely pozpátku…chápeš? A hudba je ještě nadnesenější, to si piš, základ, atmosféra a skřehot jsou sice v blacku, ale klasická struktura tohoto stylu je narušena podivně se vrstvícími kytarami, ale nejen tím, kdo ještě neslyšel, bude velmi překvapen. Jsou to navíc takoví perfekcionisté, že ještě nedodělali plánovanou nahrávku, takže jediná možnost, jak si je poslechnout, je naživo!

https://www.youtube.com/watch?v=xoQt4Uxjv4U

Amoclen

„Vyslovuj homoklín a poslouchej grindcore s prvky violence v nasazení v červenejch číslech….hektolitry potu, válení se po podlaze, nelidskej řev a láska ke grindu…“A skákat z podia se bude táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákhleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee daleko! Ještěže mají mládenci vždy s sebou dostatek medikamentů k utišení všech možných bolestí :-)

http://bandzone.cz/amoclen

Usnu?

Skřípající a uřvaný noise osamělého muže s pseudokytarou skrývá v pozadí jakousi melancholii z touhy stát se rockovou, či dokonce snad popovou hvězdou. Ovšem například chystaná kolaborace s UGFC zase ukáže, že pod otázkou „usnu?“ se dá zahrát i sofistikovanější power-electronics set. Vystoupení naživo je však pokaždé syrové, tak trochu Masonna stajl, obohacený však o lokální specifika moravských sklepů a rakouských silnic. Usneš, pičo?

http://bandzone.cz/usnu

Levák Bob

Epické Afterlife nahrazují nemocně lyričtí Levák Bob. Není to čistý powerviolence, ani emo/screamo, ale na hardcoru se snad shodneme všichni, že jo? Název jejich prvotiny „Iluze hoven“ je taky naprosto k sežrání, takže se těšíme a bude to jízda!

http://bandzone.cz/levakbob

Plague Called Humanity

Pomezí elektroniky a hardcoru s temným gotickým hávem je možná jeden z mála směrů, který ještě příliš neodchytili lovci trendů. PCH kloubí tyto prvky ironicky a nekorektně, zjednodušeně řečeno uslyšíte něco mezi cybergrindery BBYB a elektro death rockem tipu She Pleasures herself. Na koncert každopádně navnazuje jejich velice povedené prvotní EP!
https://pchband.bandcamp.com/releases

Bambulkyne Dobrodružstvá

Kapela ladných pohádkových gore-grindových hupkaček a roztomilých chrochtaček, ale také brutálních show až na hranici GG Allina, kdy vzduchem létají nejen lidské výměšky, ale i stojany na mikrofony či kusy kapelního backlinu. Možná právě z toho důvodů je často zvaná na narozeninové večírky. Každopádně pozor na bebíčka!

https://bambulkynedobrodrustva.bandcamp.com

Pray for Death

Už nějakou dobu válčí bruska Pray For Death na pomezí death metalu, crustu a stench coru, zkrátka pánové neoklepou z podrážek bot ani hovna, ani tlející zbytky hlavy tety z domu Hajnů. Chystají nový matroš, jak bude z(h)nít, to se nechte překvapit, ale jejich umístění do pátečním programu leccossss napoví!

http://bandzone.cz/prayfordeath

Drén

Hlukový čaroděj sršící vystoupeními a roztodivnými projekty či nápady. Kdo viděl v posledním půlroce naše distro a očima zabloudil k podivně vonící černé plechové krabičce, ten zná i jeho nejnovější počin Leichenhaus. Kromě plnohodnotné noizáže na Šachtě na Mrtvoly si pro vás připraví i druhý set na Jihadi John stage s dosud neoznámených komplicem pod kategorickým názvem „Don’t talk to Djs!“

http://drensoundworks.blogspot.si/

Ejakulující Kokos

„Hawai coco core?!?!? Co to kurva je?!?!“ Nebo ještě jedna charakteristika z hudební kuloárů: „Ejakulující Kokos – mentálové, co se snažej hrát gore-grind“. Na tu druhou zmíněnou poznámku kapela kapela reaguje: „A) Mentálové jsme B) Co je to gore-grind?“ Na podobný festival zkrátka patří i kapely, které si dokáží udělat legraci samy ze sebe a nehrají si na spasitele světa. Takže na probranou rána palmou!

http://bandzone.cz/kokos

Yamabushi

Písně Yamabushi vycházejí z tvorby kapel Máma Bubo, Před vaším letopočtem nebo Yamabo, letopočtem příslušícím k létům osmdesátým a devadesátým. Mezigenerační propojení jim dodává na aktuálnosti a nezměrné nevypočítatelnosti (že v Yamabushi hrají dva členové Bambulkyně Dobrodružstvá, to byste, vsadíme se, nehádali). Jak ovšem uzavírá kapelník Vlasta Matoušek, „fanoušci této skupiny se ještě nenarodili.“ Zkuste tak nějaké třeba počít :-)

http://bandzone.cz/yamabushi

Lhostejnost

O téhle kapele se říká, že hraje fakt pomalu. To je ovšem docela nepřesné – tato kapela hraje NEHYBNĚ! Neskočíte do propasti, to propast skočí do vás. A pokud to skutečně dáte až do konce, tak prosíme nezapomeňte nezatleskat

http://lhostejnost.bandcamp.com/

Jihadi John stage

…neboli stage, ze které vám upadne hlava! Spravují ji hoši a dámy z Olgoj Chorchoj Sound System, takže základ se ponese v Djských setech acid freetekku, ovšem dojde i na live sety plné featek a acidových halušek (Kabarga) a poezie, kterou přinesou zejména The Prostory Revival, jimž mimo jiné i připadne vyzdobení celého prostoru. Po naplnění Šachty na Mrtvoly se bude následný noční program přesouvat na tuto stage, podobně bude Jihadi John pravděpodobně dunět i pro odpolední nedočkavce! Není ovšem také vyloučeno, že při velkém zájmu se některý live set přesune na kapelní podium :-) Konečně tato stage uvítá i hosty, především šíleného breakcoristu Memero z Berlína či DJane Aisling, jež naservíruje novou vlnu, death rock, dark wave apod., ale také Dréna a jeho tajemného partnera v setu „Don’t talk to Djs!“

„Dead Bodies Shaft“ stage:

Victims of Classwar
On the Friday evening the horn on Lucifer’s forehead will shine brightly, with black metal and punk genres together. This might not be a matter of course for everyone, but when this connection occurs, it usually means a magnificent band – like Victims of Classwar! They play a brutal black metal indeed, with slightly crust-like drums, but in the case of their attitudes, they are punks in their hearts. And if you have seen their show at Underdogs we promoted last December, you must definitely come back!
https://victimsofclasswar.bandcamp.com/

Hure
Fuck yeah! This brutal sonic press wished to play in Prague for a long time, now they are finally coming! These two bass guitars maniacs wrapped into toilet paper, gaffer tape and into who knows else are rolling a noisy mass bordering with electronic powerviolence and harsh noise wall, which is cut by raw beats too fast to power-electronics and to shitty to techno dance. Simply unique, your head will pulse even a month after the festival!
https://hure.bandcamp.com/

Máma Bubo
The legendary new wave band from the eighties, no need to explain more! Maybe just the fact that they also feel the need to be critical to the contemporary gentrified culture and political situation, as the younger bands do. Every concert of Máma Bubo is a real celebration of the deep, unconventional not-only-music, that is not at all bitten by ravages of time. And of course you can expect something special – improvisation is these musicians’ real strongpoint!
http://bandzone.cz/mamabubo 

NOLL IQ

Unbelievably nice guys from Sweden, that will make you laugh, when you see them drunk making incomprehensible Scandinavian humor, but mainly will force you to gnaw through your tongues, when they are on stage! Despite they call themselves “fuckups”, their music is remarkably technical, if you realize how fast they can play. Moreover, their first rehearsal took place on the Seth Putnam’s death anniversary!

https://zeroiq.bandcamp.com/


OR
This band became almost legendary within Prague contemporary underground – take for example the concert against racism. We almost forgot when exactly that happened – but it feels like 20 years ago!
Yet their music is still full of new ideas and surprises – for example their new record sounds more like an alternative rock compared to the older dynamic noise rock stuff. Make alternative great again!
https://ornoise.wordpress.com

FCKN BSTRDS!

…in other words the trash from Holland, which deals with gentrification and orwellization there in their own peculiar way. Their sound is harsh noise of course, but performed in so extreme and offensive (visual as well as physical) form that you wil probably explode bacause of stimulation overkill! Check their instructional videos ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=Qw7T9dolkmM

Del_F64.0

Fucked up antigenitalistic clarinetspeedcore from hell –
two daemonic goddesses from the 696th dimension came up to terminate
the time of genitalism on earth – blood on their hands, wrath inside of their wicked large genitals
– they are warriors with the ancient powers of uhnarvhekjhbrvgabgakjhfewg
their final weapons will be heavy rhythmic velocity, electrified clarinet and the telekinetic
powers of the 4-horned psychotropical hoovergroover – get psyched

http://antigenitalisticrrrriot.tumblr.com

https://soundcloud.com/war-doch-nur-joghurt/del_f640-bloody-chainsaw-whistle-soon-on-tape

Škoda 120
KEYS IN AN IGNITION/CHOKE AT FULL BLAST/ UNDER THE HOOD OVER FORTY HORSE POWER/FOUR HURRIES/JUST TURN IT OVER/ ŠKODA 120!!!! / very liberal translation/ This is one of the most merciless and furious grindcore bands that have ever played on this festival, hear the songs about people killing each other by cars! Since 1996!
http://bandzone.cz/skoda120

Discure

This extreme dark hardcore with crust and grind influences from Austria has already moved Prague twice! Let’s swallow the tar even more!

https://discure.bandcamp.com/


6MAS
Moravia is known as a birthplace of many really odd crust-as-fuck-ers, which ever came up from the soil! Clamorous drum firing, vocal fights, raw sound…you know what we mean! Since their last release Rape the Earth! much beer has flowed, but the owners of this LP are aware what an energetic bomb can be expected! After Škoda 120 you will have to set the other cheek for another kick!
http://bandzone.cz/6mas

Menstrual Soup
One of the hardest and most brutal contemporary Czech bands on the extreme music scene, yet, or maybe hence, it is disregarded by many subcooltural media. Moreover, Menstrual Soup is now reinforced by the second guitarist, a bass is therefore conveyed to sludge bands. Their first release- the split with Swrab and Ejakulující Kokos- is also expected on Pravěkfest! This band is in fact a matter of family, but with only one difference – the soup is not thrust into children, but the children are thrust into the soup!
http://bandzone.cz/menstrualsoup

LEZOK
Read the name of this band backwards (and put it into the google translator of course)…can you see now? And their music is even more remarkable – the roots of composition, the atmosphere and vocals are still in black metal waters, but the usual BM structure is disrupted by not only weird guitar plies. Who have never seen them yet, will be certainly surprised. Moreover they are so perfectionist that their long-awaited album is still unfinished. So the only chance for you to enjoy LEZOK is the life show!
https://www.youtube.com/watch?v=xoQt4Uxjv4U

Amoclen
„Spell homoklín and listen grindcore with violence influences, vital as fuck….Hectolitres of sweat, the singer crawling on the ground, inhuman scream and wholehearted faithfulness to grind…“ See how faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar you can jump from the stage! :-)
http://bandzone.cz/amoclen

Usnu?
Grinding sore noise of the solitary man with his pseudo-guitar, whose heart hides a dark melancholy, maybe originating in some pervert desire to be a rockstar, or even a popstar. But for example the collaboration with UGFC – currently being prepared – will show you that under the title of “Usnu?” (shall I fall asleep?), even more sophisticated power-electronics set can be created. Anyway, on this festival he will give you almost Massona-like noise-rock’n’roll show enriched by power of Moravian vine cellars and Austrian highways. Shall you fall asleep, fucker?
http://bandzone.cz/usnu

Afterlife
This relatively young band is unbelievably creative, their first release is more than promising! Enjoy the trip from the post-metal motives to the hardcore and neocrust influences, sometimes you will be able to feel even an epic metal wind. Especially the feelings of gradation, dynamics and sustained atmosphere make this band an excellent turned cross (over). To all of this you can add a mighty sound of Underdogs, so prepare to fall on your knees!
https://afterlifepunk.bandcamp.com/releases

Levák Bob

Epic Afterlife who had to cancel their show were replaced by sick-lyricists Levák Bob. This is not clear powerviolence, nor emo/screamo, but at least hardcore can be felt by all of us, right? The title of their first release, “the illusions of the shits” is also very tempting, so we are looking forward for the shit-ride!

http://bandzone.cz/levakbob

Plague Called Humanity
The boundaries between electronics and hardcore, moreover in the dark Gothic contours, are not much favored by the trend hunters yet, as one would maybe expect. PCH combines these influences with emphasis on irony and incorrectness, similar to the old school new wave, but also to actual cyber hardcore or even grindcore (imagine cybergrinder BBYB meeting electro death rock She Pleasures herself!). Anyway their first EP is an outstanding piece!
https://pchband.bandcamp.com/releases

Bambulkyně Dobrodružstvá
Bambulkyně Dobrodružstvá is both a band of fairy tale tupa tupa dancing and also a rather brutal peepshow bordering GG Allin, when various human excrements, or even some backline parts are thrown to the audience. Maybe that’s why they are usually being invited especially to the birthday parties. Beware of sickles tho!
https://bambulkynedobrodrustva.bandcamp.com

Pray for Death
This band waging a war on the edges of death metal, crust and stenchcore will set the fire certainly! One of the dark horses of the festival! The new songs with new sound are currently being prepared just to be ready for this festival, for now it is a surprise, but their incorporation into Friday’s program actually means something!
http://bandzone.cz/prayfordeath

Drén
The noisy magician is unearthly active both in releases and parties as well. Who knows our distro, is maybe already aware of his new record called Leichenhaus in the shape the black box with a rather strange smell. Beside his full scale noise terror on the main stage he will also prepare a special set on Jihadi John stage with yet unannounced confederate under a title “Don’t talk to DJS“.
http://drensoundworks.blogspot.si

Yamabushi
The origins of Yamabushi’s songs can be found in Máma Bubo, Před vaším letopočtem and Yamabo bands from 80s and 90s. The contemporary face of this band is intergenerational. This gives them a certain kind of a special unpredictability (do you know that the youngest members of Yamabushi play also in Bambulkyně Dobrodružstvá?). But as Vlasta Matoušek, the band-master, anti-advertises: „The fans of this band haven’t been born yet!“. Well, let’s try to conceive some :-)
http://bandzone.cz/yamabushi


Ejakulující Kokos
„Hawai coco core?!?!? What the hell is that?!?!“ Or one more review from the musical cages: „Ejakulující Kokos – mentals that are trying to play gore-grind“. And the band replies: A) We are mentals B) What is gore-grind? A band that is capable to make fun even of itself and feels no need to act as correct world savior simply belongs to this festaival too. So enjoy the palm falling on you heads!
http://bandzone.cz/kokos

Lhostejnost
This drone-doom band is sometimes reviewed as the „reall slow“ one. But that’s correct at all, cos Lhostejnost (trans. Indifference) plays MOTIONLESS music. You don’t jump to the abyss, the abyss will jump into you. But if you really survive it until the end, please, do not bother to applause! 


http://lhostejnost.bandcamp.com/

„Jihadi John“ stage:
…in other words the stage that will cut your head off! It is gonna be managed by Olgoj Chorchoj Sound System crew, so the essential part of it will be based on acid freetekk DJs sets, but you can certainly expect also live sets with many features, especially the acid electro-visions by Kabarga or electronic acid poetry by The Prostory Revival. After the Dead Bodies Shaft will be filled, the night program will continue here, Jihadi John will also rumble the afternoon impatients. But even a transfer of some live-set musicians to the main stagecan’t be ruled out, we shall see:-) Finally, special guests will be introduced on Jihadi John stage, mainly breakcore Memero from Berlin and DJane Aisling playing new wave, death rock, dark wave etc, but also the above mentioned Drén and his secret companion will present their live set called „Don’t talk to DJs! there“


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>