Pravěkfest

Pravěkfest VI
6. – 8. 10. 2017

Další ročník benefičního DIY festivalu proběhne 6., 7. a 8. října 2017. Každým rokem se díky vaší přízni o něco zvětšíme, šestý Pravěkfest se rozrostl do tří dnů a dvou stagí! Na té kapelní zažijete každý večer lehce žánrově odlišnou hudbu, ale se společným extrémním jmenovatelem a s DIY či jinak anti-mainstreamovou myšlenkou. Na jednom festivalu se tak potkají kapely, jež hrály alternativu ještě za minulé normalizace, ale i současní kulturní válečníci proti gentrifikaci! Pátek bude doomový a blackový, sobota ve víru hardcoru, punku, crustu, grindu i gore, neděle pak bude patřit experimentům a alternativě. Vedle toho pojede poprvé freetekno stage, o jejíž chod se postarají naši přátelé Olgoj Chorchoj Sound System, 25neacid a The Prostory Revival! To vše ve skvělém, otevřeném a atmosferickém prostředí pražské Eternie/Underdogs!
Další info brzy!
ENG BELOW

Předběžně potvrzené kapely a projekty:
Máma Bubo – new wave/alternative
Victims of Classwar (DE) – black metal/crust
Jackson Fight (FRA) – fastcore
OR – noise rock
6MAS – crust as fuck
Afterlife – neocrust/blackened hardcore
Drén – harsh noise
LEZOK – unorthodox black metal
Yamabushi – new wave/alternative/industrial
Bambulkyně Dobrudružstvá – chrocht’n’roll pissover
USNU? – harsh noise/rock’n’roll
Lhostejnost – drone doom
Ejakulující Kokos – hawai cococore/demented gore grind
A MNOHO DALŠÍCH!

Decorations by Markar

Případný výdělek festu bude opět věnován Food Not Bombs, kteří se postarají též o veganské občerstvení. V prostoru jsme pořádali již několik akcí a skvělý přístup jeho provozovatelů i chápavost publika nás přiměla udržet styl vybírat dobrovolné vstupné, což jsme doposud na festu nedělali. Doporučené vstupné na den bude 150 kč, pokud vytáhneš víc než 3 kila, tak dostáváš pásku na všechny tři dny!

Pravěk je projekt fungující jako nezávislé DIY literární sdružení, které pomáhá mladým autorům vydat jejich díla do světa bez čekání ve frontě a plazení se před komerčními vydavateli. Už svou existencí protestuje proti faktickému omezování možností provozovat nezávisle DIY kulturu.

The 6th annual of benefit DIY festival Pravěkfest will be held from 6th to 8th of October 2017! Every year we get a little bit bigger, thanks to your interest – this time 3 days and 2 stages! On the band stage you will get a little bit different genre every day, but connected in extreme music prism and sharing DIY/anti-mainstream principles. Friday is dedicated to doom and black metal, Saturday belongs to hardcore, punk, crust, grind and even gore, and on Sunday we finally experiment with sound. Freetekno stage is organized parallel to the band one, it will be managed by our friends Olgoj Chorchoj Sound System, 25neacid and The Prostory Revival! You can enjoy all of this in huge and atmospheric building of Eternia/Underdogs, led by great people! ENG BELOW

Donations are given after covering our costs to Food Not Bombs organization – entry donations, but we recommend to give 6E per day, after giving 11 E you will be given an armlet for all days!
Pravěk is a project of independent DIY literary movement, that helps mostly young authors with releasing their art without waiting in the line of “unsolicited” writters and without groveling in the front of commercial publishers. DIY or die!
Complete info in English will soon follow! And without mistakes, he he

https://www.facebook.com/events/209685996191600/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>