Jak vydat dílo?

Jak vydat dílo?

 

Pravěk šíří básnické sbírky, povídkové sbírky, úvahy, obrázková alba, krátké romány…
Díla budou většinou tisknuta ve formátu A-4, A-5 nebo A-6, vytisknutá černobíle, v tvrdším obalu, na obyčejném kopírovacím bílém papíru.
Počet výtisků propagačního materiálu, který bude obsahovat určité dílo, se bude točit obvykle kolem 10-15 kusů. Z toho 3-4 dostane autor jako honorář:-)
Dílo se pak šíří za dobrovolný příspěvek v ceně nákladů.

Manuál na vydání díla v rámci underground sdružení Pravěk
Krok 1 – Pošli své dílo (básně, povídky, úvahy – zkrátka jakýkoliv textový útvar, který chceš vydat) na mail killthepop@centrum.cz.
Krok 2 – Vyčkej na odpověď. V případě, že Pravěk bude mít o tvou věc zájem (což tak na 90 % bude, protože zastáváme názor, že umění nelze objektivně hodnotit a rozdělovat na dobré a špatné- to ať si ohodnotí sám čtenář), se domluvíme na formátu a grafické stránce díla, počtu výtisků a orientační nákladové ceně.
Krok 3 - Hotovo, veget, pohoda – tvůj výtvor je v distribuci Pravěku a jsi součástí podzemní kultury. Doufáš, že se tvé dílo bude líbit a začneš psát další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>