Undergroundové sdružení Pravěk znovu ožívá v Brně!

Undergroundové sdružení Pravěk znovu ožívá v Brně!

https://www.facebook.com/events/641116022896927/

Undergroundové sdružení Pravěk počalo svou dráhu v Brně a pořád v něm dýchá, třebaže těch akcí nebylo tolik, kolik bychom si přáli. Pojďme ho znovu se vší parádou nakopnout! Vystoupí jak původní místní umělci, tak i návštěva z Prahy a celá komunita se tak spojí v podzemí Mors Artu, kterému děkujeme, že s námi měl trpělivost a znovuotevře naše distro :-)

Autorské čtení:
Jiří „BigBoss“ Valter
Extravaganza Controverso
Faire
Yakub Diviš
Barbar Mamut
Lea Káňová
Tomáš Sedláček
Tatiana Fialová

Performance:
Evropská Unie – noise / performative DIY hell // United in diversity
https://www.youtube.com/watch?v=rJ6pEQ7n9mc

Pepřák Štěpána Kotrby – pásmo všech pražských autorů v jednom setu za doprovodu ruchů, úderů a elektroniky, trochu ve stylu starých DG 307
Stejní lidé pod jiným konceptem: https://www.youtube.com/watch?v=6jj4GmqzbUc

Live set:
Uncle Grasha‘s Flying Circus – ambient/industrial/noise
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com/
https://vimeo.com/268668551

…další! Line-up budeme postupně doplňovat!

7.6. 2018
Brno, Mors Art, 6 Rooseveltova
19:00
Poprosíme o příspěvek na cesťáky, adekvátní přihodit tak 50 kaček, ale třeba i jídlo, alko i nealko, pozvi nás na koktejl, však se dohodneme :-)
Dík

Pravěk je projekt fungující jako nezávislé DIY literární sdružení, které pomáhá mladým autorům vydat jejich díla do světa bez čekání ve frontě a plazení se před komerčními vydavateli. Už svou existencí protestuje proti faktickému omezování možností provozovat nezávisle DIY kulturu. Šíříme dle dohody cokoliv, co není rasistické, xenofobní či jinak netolerantní, chceme propagovat okrajové autory a hlavně ukázat, že nezávislá a nekomerční tištěná média ještě nezanikla. Provozujeme i nezávislý sub-label Pravěk Noise Section, v němž propagujeme převážně soudobou extrémní a okrajovou hudbu včetně distribuce různorodých fanzinů a zinů.
http://www.pravek.eu/
http://praveknoisesection.blogspot.cz/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>