Kdo se bojí, nesmí do čajovny (autorské čtení Pravěk) 18.10. Brno

Já Vás zdravím. Za bohy neumím psát tyhle informační blbiny, taže Vám to přednesu tak, jak mi to poleze z hlavy do klávesnice (a doufám, že nic podstatnýho nevynechám).
Rád bych Vás všecky pozval na jeden středeční večer do Barbarské VIP čajovny na autorské čtení lidí (včetně mé veličkosti) vydávaných v undergroundovém nakladatelství Pravěk. Ale tohle všechno ste už asi objevili v úvodních informacích, takže tu jen zbytečně zabírám místo.
Celou akci bych chtěl zahájit kolem osmnáctý hodiny obskurním vystoupením Willhelma Grasslicha a jeho projektu „Volte pravé mloky!“. Poté už bude následovat autorský čtení. Pořadí autorů nechám bez ladu a skladu, podle toho jak kdo bude mít zrovna chuť a čas. Času bude dost, takže pokud bude mezi váma někdo odvážnej, kdo se bude chtít podělit o svou tvorbu, tak má možnost, stačí mi dát vědět. Na závěr, který bych odhadoval někde mezi devátou a desátou, nám zahraje slovutný bard Král Doubek. Následující program bude dle individuálních plánů a potřeb, samozřejmě mimo rámec dobrých mravů, ale v rámci zachování nočního klidu.
Toť suma sumárum vše, doufám že příjdete, budu se těšit. Pro přehled to ještě trošku shrnu:

18:00 – Autorská čtení:
Faire – křest publikace „Kozí horka“
Tatiana Fialová, Barbar Mamut, Controverso Extravagansa a případně další dobrovolníci chtějící se zesměšnit.
kolem 20:00 – „Volte pravé mloky!“ – nepředstavitelná bizarnost
Někde mezi 21:00 a 22:00 – Král Doubek

Takže howg, domluvil sem, doufám, že sem vás nenudil.
Faire

1) Dodatek kapitánova deníku: Změna numero úno, Mloci se budou volit kolem osmé večerní.

Faire

18.10. 2017

Brno, Barbarská čajovna

Bralislavská 14

 

https://www.facebook.com/events/362799247494115/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>